Artest'in Kafası İyiymiş!

3 Aralık 2009 Perşembe


NBA'in gelmiş geçmiş en sorunlu basketbolcularından Ron Artest'in neden yıllardır saçma sapan işlere imza attığı ortaya çıktı! Şu an Los Angeles Lakers forması giyen Artest, 99-2002 yılları arasında oynadığı Chicago Bulls'un o sıralar çok maç kaybeden bir takım olduğunu, bu yüzden de kederlenip devre aralarında içki içtiğini açıkladı.

Daha önce saha içi kavgalarından, saha dışı garipliklerine bir çok şuursuz işe imza atmış olan Artest'in, bunları yapmasının sebebi alkol kullanması mı bilinmez; fakat birine göre öyle olabilir: 2003-2004 sezonunda Detroit-İndiana maçında gerçekleşen NBA'in gelmiş geçmiş en büyük saha içi kavgalarından birinin (hatta tribünlere de taşmıştı) Artest ile birlikte iki baş aktöründen biri olan Ben Wallace: "Benimle kavga etmek istemişti. O zaman da içip içmediğini kontrol etmeniz gerek!" dedi...

Artest'in Lakers'a transferi sonrası artık uslanacağını düşünenler biraz yanılmışa benziyor. Fakat başka bir açıdan bakarsak da en azından artık günah çıkarmaya başlaması, yavaş yavaş uysallaşmaya başladığının kanıtı olabilir. Phil Jackson'ın azmedip Artest üzerinde hızlandırılmış eğitime başlaması, belki de kariyerinin bu son döneminde onu en azından bir kere mantıklı bir iş yaparken görmemizi sağlayabilir.

0 yorum:

İLETİŞİM

mussano90@hotmail.com


KATKIDA BULUNANLAR

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP