Juventus Mümkünse Öne Geçmesin!

14 Mart 2010 Pazar

Juventus kendi sahasında öne geçtiği bir maçta yine puan kaybetti. Bu kaçıncı kez oluyor saymadım; ancak 2-0'dan 3-2 kaybedilen Napoli ve 1-0'dan 2-1 verilen Roma maçlarıyla birlikte en acılarından biriydi. Siena karşısında ilk 10 dakikada tam 3 gol bulunca, takımlarının 5-6 farka gideceğini düşünen taraftarlarının hevesini Juventus bir kez daha kursağında bıraktı. Maç 3-3 bitti!

Hafta arası ilk yarıda yine 3-0 öne fırladıkları maçta, Avrupa Ligi'nde Fulham'ı 3-1 yenmişlerdi; fakat ligde işler farklı işledi.

Del Piero'nun Juventus forması altında 300 gol atma hedefini sembolize eden t-shirt'ler tribündeydi. O da bu sinerjiye 2 gol atarak karşılık verdi. Peş peşe attığı 2 golden sonra maçın berabere biteceğiniyse hiç hesap etmemişti muhtemelen...

Juve böylece Şampiyonlar Ligi'ne katılma yolunda büyük bir darbe aldı. Oynanacak maçların sonuçlarına göre 5. sıradaki yerlerini bile kaptırabilirler.

Diego geldi olmadı, 2 yılda 3 teknik direktör değişti yine olmadı. Gerçi Zaccheroni'yle hiçbir şey olmayacağı belliydi de, neyse...

0 yorum:

İLETİŞİM

mussano90@hotmail.com


KATKIDA BULUNANLAR

  © Blogger templates Newspaper by Ourblogtemplates.com 2008

Back to TOP